BUDOUCNOST LIDSTVA: JAK V SRDÍČKU, TAK V CELÉM TĚLÍČKU

?? TAK ZVANĚ: >>PRÁVNÍ STÁT<< ?? 
~~
TI NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH.. MANAŽERŮ/MANAŽEREK..VIDÍ DÁL. DÍVAJÍ SE NEJEN NA SVOU LŽÍCI, ALE I DOPŘEDU, I DOZADU.. TEDY NECHTĚJÍ MÍT SVOU POZORNOST ZAMĚŘENU NA SVÉ EGO, NA TO JEN, CO SE DAŘÍ, ALE DBAJÍ VELMI NA TO, V POZORNOSTI, CO MŮŽE SITUACI POŠKODIT, A JEDNAJÍ TAK, ABY SE TÓ NESTALO. TO, CO UŽ SITUACI NIČÍ, PŘÍČINNĚ, MUSÍ BÝT PRIORITOU K ŘEŠENÍ. 
TÓ MÁTE, JAKO NAPŘÍKLAD PŘI ŘÍZENÍ AUTA. JE DŮLEŽITÉ VIDĚT NEJEN DOPŘEDU, TO JDE VCELKU I SAMO.  ALE TAKÉ DOZADU!!! I DO STRAN!!! 
JINAK TO ZABALÍŠ(TE) "HOMO~SAPIENS"

SOUČASNÉ PRIORITY ??  LIDSTVA  ?? 
!!! MOJE_PÍSMO !!! 

~~
Dále informativně:

ČESKÁ REPUBLIKA = SRDCE EVROPY, SVĚTA
(AŤ SI TO KDO CHCE PŘIPOUŠTĚT, NEBO NE)
.. 
CHCETE VIDĚT, VĚDĚT, ZNÁT, BUDOUCNOST? LIDSTVA? 

PODÍVEJTE SE NA SITUACI, MENTÁLNÍ POLE, ČESKÉ SPOLEČNOSTI. 
.. 
TAK ZVANÍ EXPERTI V ČR NEJEDNOU DOPORUČUJÍ HDP VÝROBY A PRODEJE ALKOHOLU, CIGARET, OSOBNÍCH_AUTOMOBILŮ.., VÝSTAVBU SILNIC, COBY PRÝ TAHOUNŮ TAK ZVANĚ ,,EKONOMIKY".
TAKÉ JEDŮ RŮZNĚ V PoTRAVINÁCH, V NÁPOJÍCH..
TEDY NADVÝROBA, NAVÍC TOXICITY.., ZKAŽENOST Z TOHO, NEMOCNOST.. MYSLÍ, NEMOCNOST MOZKŮ.. MYŠLENÍ.., NEMOCNOST TĚLESNÁ, DUŠEVNÍ..
.. 
NA STRANĚ DRUHÉ LIDÉ, I V ČR, PO STATISÍCÍCH RŮZNĚ ZMÍRAJÍCÍCH V PODMÍNKÁCH BEZDOMOVECTVÍ.., V BÍDĚ, O HLADU.. 
.. 
BUDOUCNOST ŽIVOTA NA ZEMI MÁ JISTOTU: BUDE BEZ VÝROBY A PRODEJE CIGARET, I ALKOHOLU. AŤ UŽ S ŽIVOČIŠNÝM DRUHEM HOMO~SAPIENS, ČI BEZ NĚHO.. NA ZEMI PLANETĚ. TOŽ.. TAK SI: VYBER(TE) 

.. 
.. ČESKOU REPUBLIKU(KRAJINU_TU) OKUPUJÍ UŽ PO CCA 30LET RŮZNÍ VŮČI LIDU_ČR MENTAL SADISTIČTÍ MÁNIACI.. NÁSILNÍCI.  PŘIČEMŽ POUŽÍVAJÍ KU NÁSILÍ TOMUŤ LEGISLATIVOU, KTEROU PÍŠÍ, USTANOVUJÍ CZECH_SS_FAŠISTICKY KARTEL KLANOVĚ, MAJÍ K DISPOZICI SOFISTIKOVANÉ TECHNOLOGIE, RADIO V POZICÍCH RŮZNÝCH, ZEJMÉNA MODERÁTORSKÝCH.. ALE I OSTATNÍCH, TAKTÉŽ OBDOBNĚ TELEVIZI..TEDY: MÉDIA, I NEJEDNOU WEB_MEDIA, MAJÍ K DISPOZICI TOTO CZECH_SS FAŠISTIC SADISTÉ VŮČI LIDU_aČR TAKÉ NAPŘÍKLAD POSLANECKOU SNĚMOVNU, SENÁT_ČR, SEM TAM VÝZNAMNĚ I OFFICO ÚŘAD PREZIDENTA ČR.. S NIMI KOOPERUJÍCÍ I MNOZÍ JINÍ, EXTERNĚ, LEČ S HNUSNOSTÍ S NIMI OBDOBNOU.. V MEDIÍCH, I POLITICKÁ SFÉRA S I JEJICH ZARUČENĚ ODBORNÝMI PORADCŮ TYPU: NERV, A JINÍ..OBLBUJÍ MENTAL FAŠISTICKY LID S TÍM, ŽE TÓ JE VŠE NORMÁLNÍ. LECKTEŘÍ Z NICH MĚLI DŘÍVE LEGITIMACI KGB/STB STRUKTURY, JINÍ JÍ NEMĚLI, ALE SMÝŠLEJÍ A CHOVAJÍ SE STYLOVĚ OBDOBNĚ. Populární příspěvky z tohoto blogu

"PODANÉ RUCE" } TÉMATA } LIDSKÁ DŮSTOJNOST } ZDRAVÍ } UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI } ATD, ATP..INFO

UPOZORNĚNÍ S VAROVÁNÍM

"LIDÉ ČR".. "LIDE_ČR".. NEVÁHEJ, NESTŮJ, A POJĎ!