FAŠISMUS BYDLENÍ V ČR RÉTORICKY IN STYLE: ULOV DOMOV.CZ

.. "A"~QRC~JP".org } (   *~~* ..  *~~* ..  *~~*   )   .. } "RE: HR.cz } JP~"A" } 

>>VÍTEJTE ! << >>JP~AUDITOR<<
 } JP~INFOs.." } CELOSTNÍ MEDICÍNA INFO & ODBOJ ZA: UDHR_OSN in CZ~EUROPE~WORLD
"RE:_HR.cz ~ JP" } "RE: HUMAN RIGHTS CZ, EU, WORLD"

   >>FOR VERZION THIS WEBSITE WITH TRANSLATE GOOGLE ..YOU >>HIER ENTRANCE<<

~~

MOJE PROJEKTY (například): A~QRC~JP  SOC(*DIR) ´JP~CULTURE~TIPS´  CHARTA~1    JP~SEZNAMKA  JP~VZKAZ BUBBLES_BLOW/CZ:BUBLIFUK  HUMAN_RIGHTS_WORLD   "JP~AUDITOR"   PODANÉ_RUCE(JP~INFO)  

JP~ALARM(1)  JP~ALARM(2)  ABCD4LIFE .org    JP~INFOS~12    UPOZORNĚNÍ_S_VAROVÁNÍM  KAMUFLÁŽ  

FATAMORGÁNA.LIVE   KLIMA/CLIMATE JP~RECEPTÁŘ_PRO_ZDRAVÍ  JP~WEBiNFO~PRO_ZDRAVÍ 

JP~DOKUMENTY_KE_STAŽENÍ(*PDF, *JPG)

 Autor: JIŘÍ PELÍŠEK, POEZIE, A JINÉ CHARITATIVNÍ TEXTY ..  Email:A QRC JP@gmail.com ,

Mobil:_739_513_541(HlasovýZáznamník)

~~

 ULOV DOMOV. CZ ??

 TOHLE PREZENTUJÍ DNES V RADIU. 

CO JE TO ZA ZVRÁCENÉ HESLO?? 

NA ÚKOR KOHO? 

FAŠISTIC ZVRÁCENCI Z CZECH RÁDIA 

ČESKÝ ROZHLAS 92,6FM 

PAVLÍNA_NEČÁSTKOVÁ S TOMÁŠEM PAVLÍČKEM, JAK TÓ TADY PÍŠU, SI DĚLAJÍ Z TOHO ON-LINE PRDEL RÉTORICKY, JAK PRÝ ŽE MAJÍ Ž RALOCI KDESI TRHAVÉ POHYBY. 

JINÝMI SLOVY.. V NÁVAZNOSTI NA MOJE TOTO MOJE DNEŠNÍ TÉMA, O KTERÉM PÍŠI, POHLEDEM JEJICH ZVRÁCENÉ PSYCHOLOGIE BARBIE MAJ PRDEL Z TOHO, ŽE MŮJ ŽIVOT, MOJE BYDLENÍ, ZA 2, 3 MĚSÍCE MÁ SKONČIT Z DŮVODŮ TOHO, ŽE NEBUDU MÍT NA ZAPLACENÍ CCA 100 TISÍC KORUN ELEKTŘINY DOMA V BYTĚ.. JEN PROTO, ŽE JSEM SI PO CCA 5TI LETECH DOMA ZATOPIL PŘÍMOTOPY, KDYŽ JSEM MĚL NÁBĚH NA ZÁPAL PLIC Z DŮVODŮ NEUSTÁLÉ ZIMY DOMA, NEDOSTATEČNĚ VYTÁPĚNĚ RADIÁTOREM. 

MAJ Z TOHO TIHLE SRÁČI POLITIČTÍ, I RADIOVÍ, A SPOL PRDEL. INTENZIVNĚ PRACUJÍ KAŽDODENNĚ PLEZÍRNĚ NA RADOST Z TOHO MNE JAKKOLI, I ŠPIONSKY, POŠKOZOVAT, POŠKODIT.. 

NO, JÁ JSEM SE SMRTÍ Z TOHOHLE ŽIVOTA SMÍŘEN. UŽ JSEM SE JÍ DÍVAL DO OČÍ VÍCEKRÁT. UKÁZAL JSEM SVĚTU SVĚTA_FAŠISTIC HAJZLY, A TREST JIM NEBES DOBĚHNE, I PŘÍPADNĚ BEZ MOJÍ FYZICKÉ PŘÍTOMNOSTI. TRHAVÉ POHYBY NEMÁM..PROZATÍM

PRO MNE JE DOBRÉ ODEJÍT DO NEBES V_BOJI ZA BLAHO LIDU, FAŠOUNŮM SVĚTA ZVONÍ HRANA, A DO ZVONÍ JIM AŽ ZCELA ÚPLNĚ DO JICH KONCŮ. TIHLE SRÁČI POSTUPNĚ ODEJDOU TAKY, ALE DO SFÉR PEKEL..SI. TÍM BUDE SPLNĚNA I DÍLČÍ ČÁST MÉHO POSLÁNÍ V KOSMU. 

FAŠISMUS OBRACÍM V JEDNOTĚ S KOSMEM, S_NEJVYŠŠÍM, V PRACH, AŤ JSEM ZROVNA NA ZEMI, ČI NA NEBI, DO POSLEDNÍHO ZRNKA PRACHU TOHOŤ. 

KOSMOS NESTRPÍ VE SFÉRÁCH SVÝCH MEZI ŽIVOTEM JAKOUKOLI FORMU FAŠISMU. TO SI MUSEJÍ LIDÉ UVĚDOMIT, CHTĚJÍ LI ŽÍT POJMEM: UDRŽITELNOST ŽIVOTA. MUSEJÍ SI VYBRAT:

 BUĎTO ENERGIE FAŠISMU, 

TEDY SMRTI, 

NEBO ŽIVOT. 

OBOJÍ DOHROMADY ŽÍT NELZE

BUDU LI VYSTĚHOVÁN Z BYTU Z DŮVODŮ TOHO, ŽE NEMÁM CCA 100 TISÍC KORUN NAPŘÍKLAD NA ÚHRADU ELEKTŘINY, COBY I INVALIDNÍ DŮCHODCE, NĚKDY NA PODZIM 2023.., PŮJDU V TAKOVÉM PŘÍPADĚ UMÍRAT POD KONĚ SE SVATÝM VÁCLAVEM V PRAZE NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ. TEDY TAM, CO V SOUČASNOSTI CHODÍVÁM DEMONSTROVAT ZA LIDSKOPRÁVNO. PÁR METRŮ OD POMNÍČKŮ JANA_PALACHA. 

*~~*    *~~*

~~

V ČASE, KDY NÁM PETR_FIALA A SPOL NAPROSTO NEODŮVODNĚNĚ VLONI, TEDY 2022 ZDRAŽOVAL ELEKTŘINU (POD ZÁMINKOU VÁLKY NA UKRAJINĚ..ELEKTŘINA NENÍ PLYN), MU.. PETRU_FIALOVI PŘISTÁL BAKŠIŠ JEHO JAKÉMUSI INSTITUTU OD ČEZ/ČI OD PRE.. VE VÝŠI CCA 50MILIONŮ. JAK PSALI NA WEBU HLÍDAČ_STÁTU.CZ  . JAKMILE JSEM TEN ÚDAJ PŘEPSAL NA MŮJ WEB, TAK TU ČÁSTKU NA WEBU HLÍDAČ_STÁTU.CZ SMAZALI. 

JAK SE VÁM LÍBÍ ?? ODS  ??.. A SPOL. ?? 

?? POLITIKA ?? 

?? TAKOVÝTO  ,,SYSTÉM" ?? 

?? SVĚT TAKOVÝ TO LIDSKÉHO SPOLEČENSTVÍ ?? 

?? SYSTÉM CZECH_SS HROBAŘŮ ?? 

KDE MÉDIA, RADIO, TELEVIZE, S NIMI TEN HŘBITOV KAŽDODENNĚ KOPOU ?? VYKOPÁVAJÍ

~~

PRÁVĚ SLYŠÍM V RADIU JAKÉHOSI ,,EXPERTA" POSLANCE BRÁZDILA, ŽE PRÝ VÁLKA NENÍ, ANI NA UKRAJINĚ. DEBIL

~~

~~~

Populární příspěvky z tohoto blogu

"PODANÉ RUCE" } TÉMATA } LIDSKÁ DŮSTOJNOST } ZDRAVÍ } UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI } ATD, ATP..INFO

"LIDÉ ČR".. "LIDE_ČR".. NEVÁHEJ, NESTŮJ, A POJĎ!

UPOZORNĚNÍ S VAROVÁNÍM