LIDSKÁ DŮSTOJNOST & ŽIVOTNÍ MINIMUM V ČR 2023 / Životní minimum 2023: výpočet životního minima - Měšec.cz

ŽIVOTNÍ MINIMUM V ČR PRO ROK 2023 JE TÁHNOUCÍ SE DESPOTICKO FAŠISTICKOU SRAČKOU KALOUSKA A SPOL. POLITICKÉ PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ, PREZIDENTSKÉ SFÉRY ZA UPLY NULÝCH CCA 30 LET.. KDY CENY VZROSTLY I 20TINÁSOBNĚ, PŘIČEMŽ VÝŠE ŽIVOTNÍHO MINIMA VZROSTLA VŮČI INFLACÍ ZA CELOU TU DOBU POUZE CCA 2NÁSOBNĚ.
UVEDU ZDE JEDEN PŘÍKLAD.. ZA VŠECHNY: NAPŘÍKLAD KOLÁČ VE VELIKOSTI DLANĚ, TVAROHOVÝ, S TROŠKOU MARMELÁDY, JSEM NA STÁNKU I PO CCA 30% MARŽI PRODÁVAL ZA 2,80KORUN(CZK) V ROCE CCA 1990, DNES STEJNÝ KOLÁČ VE STEJNÉ LOKALITĚ, TEDY NA PRAZE 11 NA JIŽNÍM MĚSTĚ VE STÁNKU STOJÍ CCA 40KORUN!!!
A TAKHLE JE TO S CENAMI V ČR, S JEJICH VÝVOJEM, ZA UVEDENÉ OBDOBÍ CCA 30LET, OBECNĚ. 
JEN TO ŽIVOTNÍ MINIMUM NECHALI POSLANCI SENÁT, PREZIDENTŮ, JAKSI FAŠISTICKO DESPOTICKY ,,U_LEDU". KRETÉNI NA N'TOU. 
.. 
CO? ŽE NEMÁTE PENÍZE? 
KECÁTE!!! 
OBLBUJETE LID SVÝM FAŠISTICKÝM DESPOTISMEM!!! 
NA CO CHCETE, NAPŘÍKLAD LOBBISTICKY, NA TO PENÍZE MÁTE, KDY SI ZAMANETE, VY KRETÉNI, MAFIÁNŠTÍ. 
NAPŘÍKLAD:
NA FATAMORGÁNA.LIVE PÍŠI MIMO JINÉ O TOM, ŽE JSOU POTŘEBA CCA 2~4BILIONY KORUN(CZK) NA ZNOVU VÝSTAVBU STÁTNÍHO BYTOVÉHO FONDU. CELOU DOBU NÁM VLÁDY VČETNĚ TÉ SOUČASNÉ LICITUJÍ, JAK NEMAJÍ PENÍZE.. A HLE.. NAJEDNOU NAŠLI 4BILIONY KORUN(CZK). JEN NE NA VÝSTAVBU BYTŮ PRO LIDI, STÁTNÍCH, OBECNÍCH... ALE NA VÝSTAVBU SILNIC, DÁLNIC.. NO, PROTOŽE TAM JE SILNÉ KMOTROVSKO MAFIJNÍ LOBBY. NIKDO Z NÁS NEVÍME, KTERÝ KDE KDO.. Z VLÁDY A SPOL MÁ SVÉ ZNÁMÉ, ALE TOHLE JE SFÉRA DLOUHODOBĚ LOBBISTICKY PODPORVÁNA, SMRDÍCÍ, NO A JSOU KMOTROVSKO TACÍ, KTEŘÍ NA TOM MAJ SVŮJ SI I BAKŠIŠ.. O ČEMŽ SVĚDČÍ I RŮZNÉ JIŽ I POLICEJNĚ PROVALENÉ NA VEŘEJNOST KAUZY.. 
KDYŽ BY VLÁDĚ, TÉ KTERÉ, POLITICKÉ SFÉŘE, ŠLO O LIDI, NEMOHLI BY NEUSTÁLE OPOVRHOVAT VÝSTAVBOU BYTŮ STÁTNÍCH, OBECNÍCH. 
ČESKÁ POLITIKA JE FAŠISTICKO DESPOTICKO SRAČKOU. VLÁDY V ŘADĚ ZA SEBOU, POSLANCI, SENÁTOŘÍ, OFFICO PREZIDENTŮ, SI MYSLEJ, ŽE KDYŽ SI NASADÍ KRAVATU, A COKOLI ŽVÁSTNOU, ŽE SE SPRAVEDLNOST NEBES, LIDSKOST, KOSMOS.. Z TOHO PODĚLAJÍ, JAKÁ ŽE JE TO PRAVDA, KDYŽ TO ČI ONO ŘEKLI, NAPSALI DO LEGISLATIVY, ŘÍKAJÍ TOMU ZÁKONY. ALE TAK TÓ NENÍ. KOSMOS.. NEBESA, MAJÍ SVÉ VLASTNÍ ZÁKONY, NADŘAZENÉ TĚM POZEMSKY LIDMI USTANOVENÝMI, JSOU LI S NIMI V ROZPORU. 
BYDLENÍ JE ZÁKLADNÍ LIDSKÁ POTŘEBA. 
.. 
ŽIVOTNÍ MINIMUM JE NUTNO, ABY BYLO USTANOVENO PODLE VÝVOJE KOŠE SPOTŘEBITELSKÝCH CEN ZA CELÉ OBDOBÍ OD ROKU 1989 DOPOSUD. A POKUD SI POLITICKÁ SFÉRO ČR NECHCEŠ V TOMTO TAKTO, JAK TI PŘIKAZUJI, NECHAT ŘÍCI, VĚZ, ŽE SE Z TOHO NEPODĚLÁ KOSMOS, ALE TY A S TEBOU VŠE, CO S TEBOU JAKKOLI SOUVISÍ. 
NIKDO SI NEBUDE BEZTRESTNĚ PROVOZOVAT NEUSTÁLE NA ZEMI PLANETĚ JAKÝKOLI DRUH FAŠISMU, NATOŽ VŮČI VLASTNÍMU LIDU ZE STRANY VLÁD_ČR, POLITICKÉ SFÉRY_ČR!!! 
A POKUD SI KDOŽ MYSLÍTE, TO BEZTRESTNĚ NEUSTÁLE JDE, JSTE NA VELKÝM OMYLU. TAKOVÝ JE JEDEN ZE ZÁKONŮ KOSMU.
UŽ JE TOHO S VÁMI OPRAVDU !!! DOST !!! 
( JP
.. 
~~
.. 
~~

Populární příspěvky z tohoto blogu

"PODANÉ RUCE" } TÉMATA } LIDSKÁ DŮSTOJNOST } ZDRAVÍ } UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI } ATD, ATP..INFO

UPOZORNĚNÍ S VAROVÁNÍM

"LIDÉ ČR".. "LIDE_ČR".. NEVÁHEJ, NESTŮJ, A POJĎ!