MŮJ VZKAZ RUSKÉ ARMÁDĚ.. ULTIMÁTUM ( Z CYKLU: JESUS SCHOOL )

PŘIKAZUJI VÁM*: UKONČETE VÁLČENÍ NA UKRAJINĚ!!!
UKONČETE BOJE, ODEVZDEJTE ZBRANĚ SE VZDÁNÍM SE UKRAJINCŮM. NEMUSÍTE SE PO TÉ VRACET DO RUSKA, MŮŽETE EMIGROVAT. ( MUSÍTE ALE TAKÉ PŘÍPADNĚ POČÍTAT I SE SOUDEM PRO PÁCHÁNÍ VÁLEČNÝCH ZLOČINŮ.. NA UKRAJINĚ..) 
.. 
NEUPOSLECHNETE LI TENTO MŮJ VÁM PŘÍKAZ NEJPOZDĚJI DO 7 DNŮ OD TEĎ( TEDY TEĎ JE 17.7.2023,ČAS 2:26HODIN), BUDE S VAŠIMI DUŠEMI ZE STRANY SPRAVEDLNOSTI NEJVYŠŠÍHO.. STVOŘITELE VEŠKERENSTVA, NAKLÁDÁNO PO TOMTO VAŠEM ŽIVOTĚ COBY S VÁLEČNÝMI ZLOČINCI, TYTO DUŠE VAŠE SE STANOU NAVŽDY JIŽ PADLÝMI.. ABY UŽ NIKDY NEMOHLY NIKOMU A NIČEMU ŠKODIT.
.. 
OD TEĎ VÁM TEDY, RUSKÁ ARMÁDO A VŠICHNI KDOŽ S NÍ JAKKOLI KOOPERUJÍCÍ, BĚŽÍ 7DENNÍ LHŮTA PRO NAPLNĚNÍ MÉHO VÁM VÝŠE PŘIKÁZÁNÍ. PO UPLYNUTÍ TÉTO LHŮTY DOJDE BEZ DALŠÍHO VÁM UPOZORNĚNÍ K NAPLŇOVÁNÍ OSUDŮ MNOU ZDE ZMÍNĚNÉHO O PADLÝCH DUŠÍCH..TEDY DO 24.7.2023 2:26HODIN!!!
.. 

.. 
RUSKÁ ARMÁDA DNES VYVRAŽĎUJE RŮZNĚ VOJENSKY, RAKETAMI, DRONY, CIVILNÍ OBYVATELSTVO ÚTOČENÍM NA CIVILNÍ CÍLE, OBYTNÉ DOMY.. ŠKOLY, NEMOCNICE, DIVADLA.. OBCHODY, PIZZERIE.. 
POSLOUCHÁTE TAKOVÉ ROZKAZY OD VYŠINUTÝCH PSYCHOPATŮ KLANU PUTINA A SPOL. 
TO ŽE JSTE ARMÁDA?? GENERALITA?? NE!!! TO NEJSTE. TAKTO SE CHOVAJÍC JEN FAŠISTICKO ZLOČINECKOU LEJNÍ SRAČKOU JSTE, NEDOSAHUJÍC MORÁLNĚ ANI POD ÚROVEŇ PODRÁŽKY KOHOKOLIV NA ZEMI PLANETĚ.
.. 
.. 
ZÁSTUPCE NEBES, NEJVYŠŠÍHO:

JESUS ( JP
TO TEN, KTERÉHO SEM TAM NAZÝVÁTE i: 

KRISTUS

.. 
~~~

Populární příspěvky z tohoto blogu

"PODANÉ RUCE" } TÉMATA } LIDSKÁ DŮSTOJNOST } ZDRAVÍ } UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI } ATD, ATP..INFO

"LIDÉ ČR".. "LIDE_ČR".. NEVÁHEJ, NESTŮJ, A POJĎ!

UPOZORNĚNÍ S VAROVÁNÍM