EXCHANGE / VÝMĚNA, PERSONÁLNÍ, ČESKÉ VLÁDNÍ, PARLAMENTNÍ/SENÁTNÍ POLITICKÉ SFÉRY JE NEZBYTNÁ !!! NUTNÁ !!!

 EKONOMICKO~SOCIÁLNÍ MATEMATIKA/SYSTÉM STÁTNÍ ČR JE NASTAVEN NA DISFUNKČNOST..NA NEDOSTATEČNOST.. JE NASTAVEN TAK, ABY LIDÉ MNOZÍ BYLI V PROBLÉMECH I VCELKU ZNAČNÝCH.. NA JEJICH ŽIVOT SITUAČNĚ HLUBOKO POD HRANICÍ CHUDOBY. TOMU ODPOVÍDÁ I VÝŠE ČESKÉHO ŽIVOTNÍHO MINIMA, NAPŘÍKLAD.

NA MÍSTO TOHO, ABY NÁM TAK ZVANÍ PRAVICOVÍ POLITICI NAŘÍKALI NEUSTÁLE A UŽ PO CCA 33 LET, ŽE STÁLE NEMAJÍ PRO LIDI VE STÁTNÍ KASE PENÍZE, SAMI SI ŽIJÍC PAPALÁŠSKY (ROZUMĚJ: PRAVICE=V DNEŠNÍM JEJICH ..TĚCHTO..POJETÍ: =,,FAŠISMUS" VŮČI LIDU i TEN. ) TO SE TÝKÁ .. DOTÝKÁ:

 MNOHA SET TISÍC LIDÍ..OBYVATEL ČR ( MNOHO SENIORŮ/SENIOREK,

 LIDÍ V INVALIDNÍM DŮCHODU, 

TAKÉ CCA 700TISÍCŮ LIDÍ V NAPROSTO NEZÁKONNÝCH VŮČI  LIDSKOPRÁVNU I ÚSTAVĚ_ČR PROTI NIM VEDENÝCH EXEKUCÍCH, A I MNOHÝCH DALŠÍCH.. / POJEM: ,,EXEKUCE" DŘÍVE V ZNAMENAL : ,,POPRAVA"

V MÉDIÍCH NÁS NEJEDNOU KRMÍ INFORMAČNĚ..OBRAZY O TOM, JAK SE LIDÉ MAJÍ SKVĚLE, ATD, ATP. NEMAJÍ SE SKVĚLE, JSOU NA LIDECH V ČR HOJNĚ TOTÁLNĚ POŠLAPÁVÁNA ZE STRANY VLÁD_ČR ZA_SEBOU_JDOUCÍCH LIDSKÁ _PRÁVA VCELKU I MNOHDY LIKVIDAČNĚ, KDY LIDÉ ZMÍRAJÍ ÚTRPNĚ POD TÍHOU TOU, NEJEDNOU VLEKLE, JINDY RYCHLEJI.

!!! TOHLE MUSÍ SKONČIT !!!

JSTE, VLÁDY ČR JDOUCÍ ZA SEBOU V ŘADĚ OD ROKU 1989 ZA SEBOU NEJEN DILETANTI, ALE TAKÉ NEJAPNÍ I TUNELÁŘI NEJEDNOU, TA SOUČASNÁ JE NAMACHROVANÁ, OPĚT DĚLAJÍCÍ Z LIDU BLBCE..SAMI SI ŽIJETE NAD POMĚRY, LIDEM UTAHUJETE I NEUTAHNUTELNÉ, ŠKRTÍTE TAK MNOHO LIDÍ JAKOBY POD KRKEM, TI SE NEJEDNOU NEMOHOU ANI POŘÁDNĚ POD TÍHOU TOM (OBRAZNĚ ŘEČENO) ANI NADECHNOUT, NATOŽ ŽÍT. NÁSLEDNĚ FAKTICKY, REÁLNĚ, MNOHO Z NICH ZMÍRÁ V PODMÍNKÁCH BEZDOMOVECTVÍ !!! VY HNUSI POLITIČTÍ ZA TOHLE, CO JSTE LIDEM..LIDU ČR ZA UPLYNULÝCH VÍCE JAK 30 LET UDĚLALI, A DĚLÁTE STÁLE !!!

ODTÁHNĚTE DO HAJZLU SI !!!

UVOLNĚTE SVOJE ŽIDLE LIDEM DOBRÉ VŮLE, ZNALÝCH ZÁKONŮ_LIDSKOPRÁVNÍCH, JE RESPEKTUJÍC !!! 

UŽ JE VÁS OPRADU !!! DOST !!! SOUČASNÁ K DNEŠKU POLITICKÁ VLÁDNĚ PARLAMENTNÍ/SENÁTNÍ SFÉRO ČR !!!

~~~


Populární příspěvky z tohoto blogu

"PODANÉ RUCE" } TÉMATA } LIDSKÁ DŮSTOJNOST } ZDRAVÍ } UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI } ATD, ATP..INFO

UPOZORNĚNÍ S VAROVÁNÍM

"LIDÉ ČR".. "LIDE_ČR".. NEVÁHEJ, NESTŮJ, A POJĎ!