JP~INFOs~12

VÍTEJTE ! 😉


>> JÁ V KTV ..<< 

( NESPLEŤTE SI TÓ S KFC !! )

ČÁST Z MÝCH NÁZORŮ..NYNÍ HLASITĚJI, TEDY NEJEN PÍSMEM, Z 18.6.2023 PŘED BUDOVOU ÚŘADU_VLÁDY_ČR..

TEDY PRÝ ŽE TAK OD:´STRAKOVKY´ 

~~

>>JP TWEETS(nejen TWEETS)<<

~~

>>CHARTA~1(HomePage)<<

>>CLIMATE<<

*~~*

~~

>>JP~INFOs~12..<<

~~


*~~*


*~~*


*~~*    *~~*


~~


~~~   *~~*

~~~

SORRY, BUT GOOGLE (ADRESS IN CZECH: PRAGUE_5, STREET:STROUPEŽNICKÉHO_17 / WITH COMPANY: PFIZZER) HIER HAVE TENDENCE SABOTING ME (MY_WRITE) TRANSLATOR IN MOBILES IN HIER MY WEBSITES. YOU CAN TRY LOOK MY WEB_BLOGs WITH_TRANSLATOR TOO YOUR PC. / OMLOUVÁM SE, ALE GOOGLE MÁ TENDENCI MI SABOTOVAT TRANSLÁTOR(PŘEKLADAČ) ZDE, A I V DALŠÍCH MÝCH WEB_BLOZÍCH. HLAVNĚ NA MOBILECH. FAŠISTICKY. TAKŽE TO MŮŽETE ZKUSIT SI PROHLÉDNOUT, PROČÍST, MOJE_PÍSMO, MOJE WEB_BLOG, S PŘEKLADAČEM, POTŘEBUJETE LI TO, NA POČÍTAČI.

~~

10.6.2023..NA PÓDIU.  MÁLEM.  NA PERÓNĚ DNES PROTI NÁRODNÍMU MUZEU V PRAZE ODPOLEDNE STÁL, A SE I SNAD STRIPTÝZOVĚ SVLÉKAL.. COSI I TAM PAŘÍC.. ( KONCERT S CHARITU MOTORKÁŘSKÉ ŠLECHTY.. S HARLEYEMA../ KULISA I ZVUKOVÁ TA SI../ CO PRODALI NA TU CHARITU JE PRO MNE PO SHLÉDNUTÍ PRODEJNÍCH STÁNKŮ JEJICH VŮKOL SPÍŠE OTÁZKOU. ) TEDY NA TOHLE.. 'MUŽSKO STRIPTÝZOVÉ SE_DĚLÁNÍ' BUŇKY NEMÁM, TAK JSEM SE VZDÁLIL. Obecenstvo TAMNÍ MU PŘI TOM SE SVLÉKÁNÍ APLAUDUJÍC. OPODÁL BRUTÁLNÍ RVAČKY,(S PODTEXTEM i: ,,AGRESORSKO_PRORUSKO_SI_VLAJEČKOVÍ", V RADIU 92,6FM ZASE JEJICH SRAČKY.  NAPŘÍKLAD V 19:42 TAM OPĚVOVALI RÉTORICKY PRÝ ŽE MUŽE, CO SE JEJICH TĚLA STANOU NĚJAK AŽ PRÝ I ÚPLNĚ ŽENAMI. JE TO JEDEN Z JEJICH OKULTNÍCH HNUSŮ. TEDY NEMÁM NIC PROTI TRANSSEXUÁLŮM, AŤ SI KAŽDÝ MÁ ORIENTACI JAKOU CHCE, ALE TOHLE V RADIU, V KONTEXTU JEJICH OKULTNÍCH MANIPULACÍ JE PROSTĚ JEN JEJICH HNUS. JSOU TO AMORÁLNÍ ZVRÁCENCI. A OTEVŘU DNES EMAIL, KOUKL NA MNE EMAIL OD PROVOKATÉRA, KTERÝ S AMPLIONEM V RUCE NEDÁVNO BYL HNUSNEJ U BUDOVY NÁRODNÍHO MUZEA. TADY JE KE SHLÉDNUTÍ KOPIE TÉ KORESPONDENCE :

Re: FW: Ty jsi chlape pěkná práskačská svině

JPELISCHEK@OUTLOOK.COM

NEDĚLE 11.6.2023

Komu: mkelnar@seznam.cz

MĚL JSI KECY O TOM, ŽE KDYŽ JE NA NÁRODNÍM MUZEU UKRAJINSKÁ VLAJKA, TAK ŽE JE TO FAŠISTICKÁ BUDOVA. TVŮJ KUMPÁN S NÁPISEM, VIDITELNÝM PROVOKATIVNĚ:,, EXTREME MUZIC FOR EXTREME PEOPLE ". VELKÝMI BÍLÝMI PÍSNENY NA ČERNÉM TRIKU SI TO NATOČIL. JSI PROVOKATÉR. I S TÍM TVÝM KUMPÁNEM. TO JE STEJNÝ, JAKO KDYŽ BYS VYSLOVOVAL PODPORU RUSKU..HANIT NAPADENÉ UKRAJINCE NA ROVEŇ FAŠISTŮ. TAKŽE ZŮSTAŇ V ŘITI SI, A NEOTRAVUJ. (JP).  


Od: mkelnar@seznam.cz <mkelnar@seznam.cz>
Odesláno: neděle 11. června 2023 8:59
Komu: J Pelischek <jpelischek@outlook.com>
Předmět: Re: Ty jsi chlape pěkná práskačská svině
 

vy ještě žijete v době, kdy stačilo napsat anonyma na Gestapo, že dotyčný souhlasí s atentátem na Heydricha, tak už se proberte. 
Tam za zády máte svůj vzor - Havla, kterého za Sachra rychle mazali z StB seznamů.   
---------- Původní e-mail ----------
J Pelischek
mkelnar@seznam.cz
So 10.06.2023 21:02
JP: 
JSI PROVOKAKÉR. NEZKOUŠEJ TOHLE NA MNE. NEBYLY TO JEN PRO RUSKÁ HESLA, ALE RÉTORICKÝ ÚTOK S AMPLIONEM PROTI UKRAJINSKÉ VLAJCE A PROTI NÁRODNÍMU MUZEU. TO SI V MOJÍ PŘÍTOMNOSTI MUSÍ KAŽDÝ ROZMYSLET, I S DŮSLEDKY. A BYL JSI I AGRESIVNÍ, TAKŽE TÁHNI DO HAJZLU. NA UKRAJINĚ UMÍRAJ DĚTI, TY PAKO. 
DNESKA JSEM ZDE V ODPOVĚDI ZDE VCELKU K TOMU COS MI NAPSAL, SLUŠNEJ. TO ALE NEZNAMENÁ, ŽE SI NECHÁM SRÁT NA HLAVU. TUHLE KORESPONDENCI POSÍLÁM TAKY NA POLICII. 
NAZDAR. 
JP. 

Od: mkelnar@seznam.cz <mkelnar@seznam.cz>
Odesláno: sobota 10. června 2023 7:43
Komu: JPelischek@outlook.com <JPelischek@outlook.com>
Předmět: Ty jsi chlape pěkná práskačská svině
 
Chlape, 
ty jsi pěkná svině práskačská, potkali jsme se u Národního muzea, ty dobytku jeden, a ty jsi pak na mě poslal policajty, přišli za mnou, že prý obdrželi anonymní hovor na 158, že tam někdo prý křičel proruská hesla, za prvé, ty idiote jeden, já jsem Rusko vůbec nevypustil z huby,  to jsi si vymyslel, radil bych ti, aby ses mi příště vyhnul,. já takové svině práskačské  zkrátka nemůžu snést. 
   Pak se divíme, že tady bylo za fašistické okupace tolik udavačů, když tu máme dnes  nějaké ty Pelischky, co jsou ochotni kdykoliv na kohokoliv jít práskat. FUJ chlape, jednou se ti tvoji potomci přijdou vymočit na hrob. Tvoje jméno si budu pamatovat, hnuse jeden.   

Kelnar 

Populární příspěvky z tohoto blogu

"PODANÉ RUCE" } TÉMATA } LIDSKÁ DŮSTOJNOST } ZDRAVÍ } UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI } ATD, ATP..INFO

"LIDÉ ČR".. "LIDE_ČR".. NEVÁHEJ, NESTŮJ, A POJĎ!

UPOZORNĚNÍ S VAROVÁNÍM