PŘÍBĚH ELIŠKY.. (.. NEJEN..)

CO SE TÓ VLASTNĚ DĚJE?? 
CO SE TÓ VLASTNĚ STALO?? 
SITUACI VCELKU POZORUJI CELOŽIVOTNĚ. TAKŽE OBRAZ O SITUACI MÁM, A ZDE JE MÁ ODPOVĚĎ:
V ROCE 1989 LIDÉ UVĚŘILI IN STYLE MENTAL PUTINISTOVI VÁCLAVU KLAUSOVI, KTERÝ SE DNES I CHLUBÍ VEŘEJNĚ PRO_PUTINISMEM, JAK JSEM ZAZNAMENAL. 
S NÍM PŘIŠLI DO POLITIKY LIDÉ S NÍM JDOUCÍ NĚJAK METÁLNĚ V KORELACI, MILOŠE_ZEMANA NEVYJÍMAJE, A JSME U ODS, U ČSSD.. A OSTATNÍCH. TI JSOU V POLITICE DOPOSUD. JEN SE TÓ SEM TAM TROCHU PROMÍCHÁVÁ, DRŽÍ SI SVÉ PLATY Z PENĚZ STÁTNÍCH DOTACÍ POLITICKÝM STRANÁM.. POKUD MOŽNO SI AŽ DO SNAD SMRTI SI.. 
TO S SEBOU NESE I KŘIVÁCTVÍ, KTERÉ OBSAHUJE: MENTAL_PUTINISMUS. 
NO ČESKO SOVĚTSKÉ KŘIVÁCTVÍ DNES MUSÍ VYPADAT EVROPSKY, ABY MOHLO EXISTOVAT. 
TAK V ROCE CCA 1993 PETR_PITHART A SPOL. VYKUCHNUL LIDSKOPRÁVNÍ DOKUMENT: "VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN" OBSAHOVĚ, A NAPSAL LIDSKOPRÁVNĚ MNOHEM CHUDŠÍ DOKUMENT: 'LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD ČR'. A ABY SI POJISTIL NENAPADNUTELNOST TOHO, DAL TEN DOKUMENT DO ÚSTAVY ČR. 
TAK SE V ČR ROZJEL POST_SOVĚTSKÝ MODEL SYSTÉM KŘIVÁCKÝ, ZAHRNUJÍCÍ VŠECHNO MOŽNÉ. A LIDÉ SE ODVOLÁVAJÍC K LISTINĚ ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD. 
ANDREJ BABIŠ, A JINÍ, DNES I V OPOZICI, NA TOM JSOU ŽEL MENTÁLNĚ OBDOBNĚ, JAK TÓ TAK POZORUJI. NEHNULI PRO LID BRVOU.) 
NO, A TAKY EXISTUJE DOKUMENT: 'LISTINA LIDSKÝCH PRÁV A SVOBOD EU' . JE K TOMU POTŘEBA JEŠTĚ NĚCO DODÁVAT?? 
SNAD JEN TO, ŽE TAKTO BYL NA LID_ČR UPEČEN UVEDENÝMI PRO_MENTAL_SOVĚTSKÝMI ZRŮDAMI PODVOD VE ZNEUŽITÍ POJMU: SAMETOVÁ_REVOLUCE. 
TOŽ.. LIDE ČR, NÁRODE, NASTAL MYSLÍM ČAS SI DÁT JEJÍ 2.KOLO  TENTOKRÁT ZA DODRŽOVÁNÍM, RESPEKTOVÁNÍM, DOKUMENTU: "VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN". JINAK.. LIDE_ČR.. JAKO BYS NEBYL.. NEŽIL.. ZŽÍRAJÍC TYHLE CZECH_MENTAL POST_SOVĚTSKO ZRŮDY A SPOL. KŘIVÁCKY TAK.. TĚ. KOTĚ. 
.. 
TÓ CELÉ MÁ ALE HÁČEK:
NENÍ V ČR MORÁLNĚ, VZDĚLANOSTNĚ, NYNÍ VIDITELNÁ, PERSONÁLNĚ, SÍLA, KTERÁ BY NAHRADILA PERSONÁLNĚ/ KTERÁ BY BYLA STO NAHRADIT PERSONÁLNĚ STÁVAJÍCÍ VLÁDNĚ PARLAMENTNĚ SENÁTNÍ A SPOL STRUKTURU. 
(JSEM, PŘÍPADNĚ, OCHOTEN SE DLE CHARITATIVNĚ SPOLUPODÍLET I TŘEBA KONZULTAČNĚ PORADENSKY NA VÝBĚRU TAKOVÝCH KANDIDÁTŮ/KANDIDÁTEK DO POZIC NOVÝCH POLITICKÝCH LÍDRŮ/LÍDRYŇ..V ČR.. NAPŘÍKLAD PRO PŘEDČASNÉ VOLBY, PŘI USTANOVOVÁNÍ VLÁDY ODBORNÍKÚ/ODBORNIC.., ATP. 
.. 
( JP ) 
.. 
..
~~~

Populární příspěvky z tohoto blogu

"PODANÉ RUCE" } TÉMATA } LIDSKÁ DŮSTOJNOST } ZDRAVÍ } UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI } ATD, ATP..INFO

UPOZORNĚNÍ S VAROVÁNÍM

"LIDÉ ČR".. "LIDE_ČR".. NEVÁHEJ, NESTŮJ, A POJĎ!