JP_RECENZE..TÉMA } POJEM: POLITIKA..WORLD.. MOJE VYJÁDŘENÍ K TÉMATU

 JP_RECENZE..TÉMA } 

POJEM: POLITIKA..WORLD

.. 

TEDY, ŽE JE TO.. POSRANÝ, CO SE POJMU POLITIKA NA ZEMI PLANETĚ, JSEM DOPOSUD VĚDĚL. JEN.. NĚJAK NYNÍ, V TĚCHTO DNECH, ROZDÝCHÁVÁM TO, ŽE A JAK JE TO MNOHEM HORŠÍ, NEŽLI JSEM SI I MYSLEL. NO, TAK SNAD MOJE POZNÁNÍ, KTERÉ ZDE UKAZUJI, POMŮŽE LIDSTVU.. MÍT.. PROVOZOVAT.. POJEM POLITIKA..LÉPE..BÝT TAK I LEPŠÍ.. COŽ JE S VÝVOJEM EVOLUČNÍM NA I ÚROVNI DUŠÍ ZNAČNĚ ŽÁDOUCÍ.. SNAHY BÝTI LEPŠÍMI.. TO PRO I DALŠÍ EXISTENCE DUŠÍ.. ŽIVOTY.. TŘEBA I V JINÝCH SFÉRÁCH, DIMENZÍCH, NEŽLI NYNÍ NA PLANETĚ ZEMI, A NEBO I TŘEBA ZASE NA NÍ..

POLITIKA?? WORLD POLITIKA?? 

SOUČASNOSTI?? 

OBLBOVÁVÁNÍ, DEZORIENTACE, ,,AMN_SYNDROMOVÍ"

S TÍM SPOJENÉ VÁLKY, ZBROJENÍ.. MRTVÍ. 

CHVÁSTÁNÍ AMÍKŮ Z WHITE_HOUSE, NO NEJEN JICH NA ZEMI PLANETĚ , JACÍ TO JSOU MISTŘI SVĚTA.. VRAŽDY VE ŠKOLÁCH I TAMNÍCH, ZABÍJENÍ SE LIDÍ I NA ULICI, I NEZÁKONNĚ POLICISTAMA.. TŘEBA I UŠKRCENÍM BEZBRANNÉHO KOLENEM MU NA KRKU.. 

VÁLKY.. BEZLIDSKOPRÁVNO.. 

TO JE VÝSLEDEK, TO JSOU VÝSLEDKY, STUPIDITY HUMORU TESTOSTERONU, KTERÝ MI V UPLYNULÝCH DNECH PŘEDVEDL WHITE_HOUSE V USA. 

VYSRALI SE NA MNĚ, NA LID ČR, KDYŽ JSEM JE PŘED CCA 10LETY PROSIL, ABY LIDU ČR POMOHLI V OBLASTI AUTOGENOCIDNÍ POLITIKY VŮČI LIDU V ČR. HRAJÍ DIVADLO. VŠE JE TO NA ZEMI TAKOVÝMITO ZORGANIZIVANÉ NA FUNKČNOST CCA 50%. I LIDSKOPRÁVNO. KDYŽ BY JIM ZÁLEŽELO NA LIDECH, NEMOHLI BY TAKTO ŽÍT..NEMOHLI BY TAKTO ŘÍDIT STÂTY.. A NEMOHLI BY POUŽÍVAT ŠIKANU PRSTOKLAD ČI JINOU, KU SVÉMU HUMORU. ZDRAŽOVAT ELEKTŘINU, JAK TÓ UDĚLALI POLITICI.. FIALA.. V ČR.. 

.. 

JENŽE.. JIM NA ŽIVOTĚ LIDÍ ZÁLEŽÍ TAK CCA NA UVEDENÝCH 50%.A TOMUHLE OBRAZU ODPOVÍDÁ I CELKOVÉ DĚNÍ SVĚTA LIDSKÉHO SPOLEČENSTVÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE TÓ JDE DO KELU. 50% ŽUMPA A SNAHA O ŽIVOT V NÍ, JE 50% ŽUMPOU, VE KTERÉ SE NELZE NETOPIT.. PRO MNOHÉ.. NEUTOPIT. NA TOM MAJÍ TAKOVÍTO POSTAVENO SVÉ SI RÁDOBY ,,AMN_SYNDROMOVÉ" PANOVÁNÍ.. VE STYLU I TÉMATU OTÁZEK PÍSNĚ..PROČ CHCE BÝT KAŽDÝ NEJVĚTŠÍ?. 

NEJSOU NEJVĚTŠÍ. 

ALE UMĚJ ZÁKLADEM SVÉ MORÁLKY DOVÉST LIDSTVO DO ZKÁZY. 

.. 

POJEM POLITIKA? 

SOUČASNOSTI? 

TO JE PŘEDEVŠÍM KŘIVÁCTVÍ, NARUŠOVÁNÍ VŠEHO, VZTAHŮ, DEZORIENTAČNÍ ZÁŠKODNICTVÍ, TAKŘKA TOTAL ABSENCE KOMUNIKACE.. 

V UPLYNULÝCH DNECH JSEM BYL PONĚKUD V ŠOKU Z CHOVÁNÍ JOE_BIDENA.. SE SYMBOLIKOU JEHO TRIČKA S ČÍSLEM 46 ZLATĚ POPSANĚ. 

NÁSLEDOVAL PRSTOKLAD JEHO TÝMOVÉHO TESTOSTERONU V PODOBĚ, VE KTERÉ SI MNE CHTĚLI NĚMCI VYFOTIT NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ, TEDY V PODOBĚ VIDEA OPAKUJÍCÍHO SE ZVEDÁNÍ UKAZOVÁKU S MALÍKEM(TY PAROHÁČI). 

.. 

NEPOUŽÍVÁM FACEBOOK KE KOMUNIKACI, ASI SE JICH DOTKLO, ŽE NECHCI, ABY MI ZASÍLALY ŽENY Z AMERIKY ŽÁDOSTI O PŘÁTELSTVÍ. ANI NEMÁM FUNKČNÍ MOŽNOST PSÁT SI S KÝMKOLI NA FB ZPRÁVY SOUKROMÉ. A I KDYŽ BY TÓ ŠLO, NESTOJÍM O TÓ, ABY TAKOVÉ ZPRÁVY ČETL NĚKDO Z PROVOZOVATELŮ FB. 

NAVÍC TI, CO MI PSALI ŽÁDOSTI O PŘÁTELSTVÍ, ANI NEŠLO JIM NAPSAT ZPĚT, TEDY CO BYCH S TÍM MĚL JAKO DĚLAT?? 

CO SE DOPISOVÁNÍ PŘÍPADNÉHO TÝKÁ, BUDU TOMU VĚNOVAT SVOU ENERGII KONSTRUKTIVNĚ, TEHDY, POKUD DOTYČNOU OSOBU ZNÁM OSOBNĚ. DO TÉ CHVÍLE JEN SPORADICKY. TO PROTO, ŽE JE MNOHO FALEŠNÝCH I DIVERZNÍCH, ZÁŠKODNICKÝCH, RŮZNĚ, AKTIVIT. 

NO STUPIDITA, DRZOST, RÁDOBY HUMORU, STOUPENCŮ JOE BIDENA A JEHO OKOLÍ MNE I DNES NEPŘESTÁVÁ PŘEKVAPOVAT. A CO SE TÝKÁ SFÉR PERU.. A POJMENOVÁNÍ POJMU 'EL_NINO' COŽ ČESKÉ RADIO VYSVĚTLUJE COBY JEV JEŽÍŠKA, JAK ŘÍKALI, PŘI POHLEDU I NA PLEZÍR DNEŠNÍ NA FOTCE OPĚT WHITE_HOUSE.. : JSTE PRO MNE, SOUČTEM, LIDÉ VŮKOL JOE_BIDENA A ŠIRIOCE VŮKOL, CO SE ZABÝVÁTE OBDOBNÝM HUMOREM I NA ZEMI PLANETĚ, ZNAČNÝM ZKLAMÁNÍM. NIČÍM TO NEMŮŽETE ZAKAMUFLOVAT. NIKDO SI NEMŮŽE MYSLET, ŽE KDYŽ MI UKÁŽE NAPŘÍKLAD OBDOBNÝ_HUMOR S TRIKEM, ČI PRSTOKLAD TEN UVEDENÝ, ŽE TÓ ZŮSTANE I ZE STRANY NEBES.. KOSMU.. V ČASE, BEZ ODEZVY. NEZŮSTANE. TÍM SI MŮŽE BÝT KAŽDÝ JISTÝ. TOLIKO JEN COBY VZOREC. VYŽADUJI SLUŠNOST. NEJEN K SOBĚ, ALE I LIDÍ VŮKOL MEZI SEBOU NAVZÁJEM. BYŤ O TOM NEMLUVÍM. 

.. 

TIHLE SE NEBAVÍ. 

A MYSLEJ SI, ŽE TAK SVĚTU ZCHYTRALE PANUJÍ. 

NO, DO ŘITI SI TAK LEDA SVĚT OPANOVÁVAJÍ. 

JAK JSEM SE ZMÍNIL, JSEM JEŠTĚ TROCHU V ŠOKU Z TOHO, JAK STUPIDNÍ RÁDOBY HUMOR, LEČ ŠIKANU, A CO VŠE S TÍM SOUVISÍ NA PLANETĚ ZEMI, V TAK ZVANĚ A SPOL WHITE_HOUSE UKÁZALI. NO, NEUDRŽELI SE, TAMNÍ.. ZEJMÉNA TESTOSTERONOVÍ..

A NENÍ TO ZDALEKA JEN O WHITE_HOUSE NA ZEMI PLANETĚ. 

~~

DÁLE.. ČR.. :

Předmět: FLEMR A PETR PAVEL ( 9.8.2023.. FB ČT24..) S MOU JP RECENZÍ: 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=672738054892306&substory_index=672751911557587&id=100064683521668

..

JP RECENZNĚ:

JE TO JASNÝ. JAKO CELEJ PETR_PAVEL.. A DĚNÍ VŮKOL.. / POLITIKA ČR JE JEDEN TUNEL NA LID_ČR.. RUJNOVÁNÍ JEJ KAMUFLÁŽNĚ IN STYLE KGB PODVRAŤÁCTVÍ PO ČESKU.. PO I ,,AMN_PODVRAŤÁCKO SYNDROMOVĚ".., JEN SE LIDÉ UDRŽUJÍ POKUD MOŽNO V DOMĚNKÁCH, ŽE JE TO JINAK. ZNAČNOU ROLI V TOM HRAJÍ S NIMI MÉDIA, SOCIÁLNÍ SÍTĚ, I GOOGLE PROVOZOVATEL V ČR.. EKONOMIA A.S. ZDEŇKA BAKALY, S PŘIDRUŽENÝMA PLATFORMAMA JAKO YOUTU.BE, ALE I PFIZZER.. TEDY JE VYLOUČENO, ABY O TOM NEVĚDĚLY BEZPEČNOSTNÍ SLOŽKY NEJEN ČR.. ALE I USA NAPŘÍKLAD.., RUSKA. HRAJOU S NÁMI BETLA.. ZOTROČOVACÍHO.. OVLÁDAJÍC TO V ČR ČEŠI, V KOOPERACI S NIMI, OVŠEM.. S PŘESAHEM TAK I DO ZAHRANIČÍ. FLEMR JE SICE VÝZNAMNOU, ALE JEN JEDNOU KOSTIČKOU V TOMHLE OBRAZU PUZZLE. 😉

.. 

DO ŘITI TÁHNĚTE SI S TAKOVOUHLE PRÝ ŽE: ,,POLITIKOU"..SI.


JIŘÍ PELÍŠEK

( http://EX.wz.CZ

http://ReHR.cz

http://JPdata.org

.. 

~~~


Populární příspěvky z tohoto blogu

"PODANÉ RUCE" } TÉMATA } LIDSKÁ DŮSTOJNOST } ZDRAVÍ } UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI } ATD, ATP..INFO

"LIDÉ ČR".. "LIDE_ČR".. NEVÁHEJ, NESTŮJ, A POJĎ!

UPOZORNĚNÍ S VAROVÁNÍM