NEJEN:PAKUJÍ SE. PAKUJÍ SI KABELKY, PENĚŽENKY, FAŠISTICKY NA ÚKOR LIDU_ČR, UŽ PO CCA 30LET, SADISTICKY. NEJEN PETR_FIALA, PAVEL_BLAŽEK S MANŽELKOU..

OMLUVTE, PROSÍM, GRAFICKOU DEFORMACI ZDEJŠÍCHÍCH  NĚKTERÝCH MÍST TEXTŮ, JDE O KOPII ČLÁNKU Z WEBU "JP~AUDITOR", A TADY TO JDE VELMI KOMPLIKOVANĚ OPRAVIT.. ALE TO PODSTATNÉ SDĚLENÍ ZDE JEV POŘÁDKU KE ČTENÍ. 

 >> A~QRC~JP >>} "JPA" } 

>>JP~AUDITOR<<, VERZE:DÍL_1( >>JPI_RAP_ORG<< ):

 >>VÍTEJTE<< 😏 ! ..

AUTOR: JIŘÍ PELÍŠEK (JESUS~SCHOOL) .. Email: ReHRcz@gmail.com, MOBIL:_739_513_541(HlasovýZáznamník) 

*~~* 

*~~*   ..   *~~* 

~~

 VÍTEJTE 😉💖 !

SLEDUJTE TAKÉ například:.. "JP~AUDITOR" ..( Nacházíte se právě 
zde) 

~~


>>CENOTVORBA ??<< >>} V ČR NEUSTÁLÉ ÚTOKY NA MOJE BYDLENÍ (SE MNOU I NA BYDLENÍ MNOHA STATISÍCŮM OBYVATEL V ČR)!!! NECHUTNÝM NEUSTÁLE AMORÁLNĚ, ZVRÁCENĚ, ZDRAŽOVÁNÍM NÁJMŮ.. SLUŽEB.. OD ROKU 1989 !!!.. NORMÁLNĚ JSEM SI LETOS (2022~2023) V ZIMĚ ZATOPIL, PO CCA 5TI LETECH ZIMY V BYTĚ, JELIKOŽ JSEM MĚL NÁBĚH NA ZÁPAL PLIC, ABYCH SI ZACHRÁNIL ŽIVOT, A OČEKÁVÁM FAKTURU TA ELEKTŘINU, KVŮLI JEJÍMU NEODŮVODNĚNÉMU ZDRAŽENÍ I VÍCE JAK O 500% FAKTURU NA ZAPLACENÍ VE VÝŠI CCA 100TISÍC KORUN. PETRU_FIALOVI.. NA JEHO INSTITUT, V DOBĚ, KDY ZDRAŽOVAL V ČR ELEKTŘINU, PŘISTÁLO NA BANKOVNÍ ÚČET OD ČEZ /ČI PRE. . CCA 50MILIONŮ KORUN. TEĎ TEDY, ABYCH SE TŘÁSL, ŽE MI VYPNOU ELEKTŘINU, A BÝT, KDE BYDLÍM SE MI TAK STANE NEOBYVATELNÝM, TEDY ŽE MNE CY STĚHUJÍ Z BYTU. DOSTI MOŽNÁ TAK PETR_FIALA A SPOL ZE MNE UŽ LETOS NA PODZIM UDĚLAL.. UDĚLAJÍ.. BEZDOMOVCE. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ MNE NAJDETE UMÍRAT TAM, KAM V SOUČASNOSTI CHODÍM DEMONSTROVAT, TEDY POD KONĚ NA VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE, A TŘEBA I NA HRADČANSKÉ NÁMĚSTÍ. TOŽ.. TAKHLE SE CHOVÁ STÁT, VLÁDA, VLÁDY, K OBYVATELSTVU. TO JE ČR. SRDCE EVROPY, SVĚTA. 

 .. 


!!!´JP~ALARM´(1)..´!!!

´ZÁHUMENNÍ´( *PDF VERZE )

>>´JP~INFO~SPECIAL´<<

>> !!! ´JP_ALARM (2).wz.cz´ !!! <<

>> ´SOCIÁLNÍ VĚCI .wz.cz´ <<

~~

!!! UDHR_OSN !!! ( "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE LIDSKÝCH_PRÁV_OSN" )!!! MUSÍ BÝT PRIORITOU VLÁD STÁTŮ CELOPLANETÁRNĚ I OBYVATELSTVA

~~

??!!! ČR ?? >>PRÁVNÍ STÁT .ORG<<??!!! 

~~

>>ULOV DOMOV. CZ ??<< 

>>TOHLE PREZENTUJÍ DNES V RADIU.<<

>>CO JE TO ZA ZVRÁCENÉ HESLO??<<

>>?? NA ÚKOR KOHO ??<<

~~

>>ABCD 4 LIFE<<

>>CENOTVORBA ??<< >>} V ČR NEUSTÁLÉ ÚTOKY NA MOJE BYDLENÍ (SE MNOU I NA BYDLENÍ MNOHA STATISÍCŮM OBYVATEL V ČR)!!! NECHUTNÝM NEUSTÁLE AMORÁLNĚ, ZVRÁCENĚ, ZDRAŽOVÁNÍM NÁJMŮ.. SLUŽEB.. OD ROKU 1989 !!!!!! PRYČ PERSONÁLNĚ

 S TAKOVOU

POLITICKOU SFÉROU !!! 

~~

~~
PTÁM LI SE Z POLITICKÉ SFÉRY, Z 
PARLAMENTU, Z VLÁDY, NA OTÁZKY 
EKONOMICKO SOCIÁLNÍ V KONTEXTU 
LIDSKOPRÁVNA, LIDSKÉ DŮSTOJNOSTI,
 TEDY I NAPLŇOVÁNÍ ÚSTAVY ČR, 
HUMANITA, LIDSKOSTI, PLÁCAJÍ MI 
TITO FUNKCIONÁŘI, ČI ADEPTI/ADEPTKY
 POLITICKÝCH FUNKCÍ POKAŽDÉ 
NESMYSLY. A TO NAPŘÍČ CELOU 
POLITICKOU SFÉROU. 

PROČ TEDY LIDE_ČR STÁLE DOKOLA OD
 ROKU 1989 VOLÍŠ/TE UVEDENÉ 
NEVOLITELNÉ  VOLSTVO SI DO 
POLITICKÝCH FUNKCÍ ?? 

NAD TÍM ZŮSTÁVÁ OPRAVDU ROZUM 
STÁT. 

V TOMTO : >>KAMUFLÁŽ<< JEDOU 

VŠICHNI Z NICH, I MÉDIA NAD TÍM 

MLČÍCÍ. 


~~
~~
~~

JUREČKO A SPOL.. , NEJDŘÍV Z LIDÍ UDĚLÁŠ/TE BEZDOMOVCE, A PO TÉ JE NABÁDÁŠ, ABY SI NAŠLI PRÁCI..(FB 22.7.2023..S MOU JP~RECENZÍ *JUREČKO A SPOL.. , NEJDŘÍV Z LIDÍ UDĚLÁŠ/TE BEZDOMOVCE, A PO TÉ JE NABÁDÁŠ, ABY SI NAŠLI PRÁCI. Z ULICE?? NEUMYTÍ?? NEVYSPALÍ?? BEZ JÍDLA?? V_ONEMOCNĚNÍ Z (22.7.2023)...

~~

>>PODANÉ RUCE<< .. ( JP~INFO )

!!! STOP POVINNÝM ROZHLASOVÝM A TELEVIZNÍM POPLATKŮM V ČR !!!  .. JDE NEJEDNOU O POST_KGB ŠPIONSKOU KAMUFLÂŽNĚ SVOLOČ, ROZVRACEJÍCÍ DOBRO NA ZEMI PLANETĚ, JDE O EPICENTRUM, JEDNO Z EPICENTER, >>KAMUFLÁŽNĚ<<, i SCHIZOFRENNĚ, ZLA NA ZEMI.  
~~

?? KDO MI CHCETE POMOCI SE ZALOŽENÍM NOVÉ POLITICKÉ STRANY S NÁZVEM: "PRO_ŽIVOT.., PRO ZDRAVÍ.., PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST" ?? A S JEJÍM CHODEM?? NENÍ TO O MOJÍ ŽÁDOSTI O FINANČNÍ VKLAD ( TOHLE JE MOJE CHARITATIVNÍ AKTIVITA KU DOBRU NA ZEMI PLANETĚ A KU BLAHU LIDU, PENÍZE NA TO OD NIKOHO NEVYBÍRÁM) , ALE JE TO O SMYSLUPLNÝCH I CHARITATIVNĚ ČASOVĚ TÍM SMĚREM AKTIVITÁCH, DO DOBY, NEŽ DOSÁHNEM NA STÁTNÍ FINANČNÍ PROGRAM PRO POLITICKÉ SUBJEKTY, VOLEBNĚ.)  ZÁJEMCI/ZÁJEMKYNĚ,  MI PIŠTE NA ZDE UVEDENÝ MŮJ EMAIL. NÁSLEDNĚ SI DOMLUVÍME PRAVIDELNÁ OSOBNÍ SETKÁVÁNÍ PODLE POTŘEB REGIONŮ, S USTANOVENÍM ZÁSTUPCŮ/ZÁSTUPKYŇ.. LÍDRŮ/LÍDRYŇ, TEDY NEJEN V PRAZE.

😉 💖 ✨

~~


LIDÉ SE DNES NEJEDNOU NESNAŽÍ JEN: BÝT NEJVĚTŠÍ, JAK ZNÍ V JEDNÉ Z PÍSNÍ. ALE MNOHDY SE DĚLAJÍ UČITELI DRUHÝM. NA TOM NENÍ NIC ŠPATNÉHO. JEN..TA KVALITA. KVALITA MORÁLNÍHO KODEXU NEJEDNOU, MI NEJEDNOU NAPOVÍDÁ O KVALITĚ TÉ SI. JE LÉPE NENÁSLEDOVAT UČITELE, UČITELKY, KTEŘÍ JEDNAJÍ V ZÁMĚRU PODVRATNĚ. TO SRDCE ..ROZUM.. ROZPOZNAT UMÍ.

JE DOBRÉ DĚLAT SI OBRAZY PROJEVŮ, KONÁNÍ, LIDÍ..NAPŘÍKLAD V POLITICE, V MEDIÍCH.. 

FALEŠ LZE VNÍMAT, OBDOBNĚ JAKO PŘI SLEDOVÁNÍ MUZIKY.

TAKOVÝMI JSEM SHLEDAL V ŽIVOTĚ OD MALA, PŘI I VCELKU NEJEDNOU BRUTÁLNÍM NÁSILÍ NA MNĚ V DĚTSTVÍ NEJEN OD OTČÍMA, ALE I Z ŘAD TAK ZVANĚ PEDAGOGŮ, I V DOSPĚLOSTI. DÁLE CO DO KŘIVÁCTVÍ PODVRATNÉHO MNOHO LIDÍ, V SOUČASNOSTI NAPŘÍKLAD AMORÁLNÍCH KŘIVÁKŮ Z ŘAD ZE SUBJEKTŮ: POLITICKOU SFÉRU ČR, MEDIA_ČR ČESKÝ_ROZHLAS, ČESKOU_TELEVIZI.., MILIONCHVILEK.CZ, VRÁBEL, RAJCHL, SMETANA Z KTV V SOUČASNOSTI HOJNĚ S KARAVANEM PŘED ÚŘADEM VLÁDY ČR.., SUBJEKTY UVEDENÉ TAKÉ ZDE: https://AUTOGENOCIDA.CZ V TAMNÍM BLACK_LISTU. JE TO TAKOVÉ SI KŘIVÁCTVÍ. Z KŘIVÁKŮ SE MI DĚLÁVÁ NEVOLNO OD ŽALUDKU.

PROČ JSOU: KŘIVÁCI KŘIVÁCI/KŘIVAČKA .. PO ČESKU SI V MENTALITĚ KŘIVOLACE KGB i VAJKSLÍ PODVRATNĚ PO ČESKU SI.. i ? NEJEDNOU PRO_PUTINSKY I ??

MAJÍ TO TAK RÁDI. VYŽÍVAJÍ SE V TOM NEJEDNOU I VŮČI DRUHÝM SADISTICKY. ŘEČ JE TAK O FAŠISMU NEJHRUBŠÍHO ZRNA.

!!!  FAŠISMUS, HNUS TEN, NENÍ VELKÝ, A NEBO MALÝ. JDE O JEDNU ENERGII  !!! 

MŮŽE SE KŘIVÁK/KŘIVAČKA NAPRAVIT? POKUD CHCE, A VYVÍJÍ K TOMU MAXIMÁLNÍ ÚSILÍ, MŮŽE. ALE JEDNA MODLITBA, JEDNA BOHOSLUŽBA.  ČI ÚČAST NA NÍ TO OBVYKLE NEZAJISTÍ, JELIKOŽ JDE O RYSY CHARAKTERU. V TOMHLE SE SHODNU S DALAJLÁMOU, ŽE TAKOVÁ PROMĚNA DUŠE Z CHARAKTERU HAJZLA, POKUD DOTYČNÁ OSOBA OPRAVDU UPŘÍMNĚ TO CHCE, POKUD VYVÍJÍ O TO TRVALÉ CO NEJVĚTŠÍ ÚSILÍ .. (NEBO I BYDLET PŘI TOM SI PO NOMÁDSKU.. )TRVÁ CCA 40, i_VÍCE LET.

PROČ O TOM ZDE NYNÍ PÍŠI ?

PROTOŽE JDE O ŽHAVÉ TÉMA LIDSTVA NA ZEMI PLANETĚ, KDE POLITICKÁ, MEDIÁLNÍ, ALE I AKADEMICKÁ SFÉRA NEJEDNOU..( NO, NE VŽDY.. ) NAPŘÍKLAD I MLČENÍM KU FAŠISMU NA ZEMI RŮZNĚ PROVOZOVANÉMU, V ČR.. JSOU TAKOVÉ KŘIVÁCKO FAŠISTICKÉ..TÁHNOUCÍ LIDSTVO K VYHYNUTİ.

ZE VŠEHO SI DĚLAT PRDEL, PLEZÍRNĚ.., KOMUNIKOVAT KŘIVĚ, JAKO NAPŘÍKLAD MODERÁTOŘI, MODERÁTORKY MÉDIÍ RŮZNĚ, ZEJMÉNA Z ČESKÉHO ROZHLASU, ZAZNAMENAL JSEM TO I U ČESKÉ TELEVIZE, NO, NEJEN.., SE NEVYPLÁCÍ.  NA TO UŽ "HOMO~SAPIENS".. ANI NEMÁŠ ČAS .. SEREŠ SI TAK DO VLASTNÍHO., I V RÁMCI NYNÍ JIŽ VYLOŽENĚ BOJE HOMO~SAPIENS DRUH NA ZEMI PLANETĚ O VLASTNÍ SI PŘEŽITÍ V DŮSLEDCÍCH, CO SI LIDSTVO NATROPILO, NAPÁCHALO, NA PŘÍRODĚ, NA KLIMATU, NA SOBĚ SI NAVZÁJEM..TI, KDOŽ SE TAK CHOVAJÍ VEŘEJNĚ, MEDIÁLNĚ ČI I V POLITICE, VĚDOMNĚ PLEZÍRNĚ, JSOU TAK ZRŮDY, OVLIVŇUJÍCÍ TAK LIDSTVO SMĚREM KU ZÁNIKU, KU VYHYNUTÍ..(23.7.2023)

~~

~~

JP~AUDITOR, VERZE: DÍL 2. :

 VÍTEJTE 😏 ! ..

 SLEDUJTE TAKÉ například: 

>>JPi~RAP..<<MOJE PROJEKTY (například):   A~QRC~JP     SOC(*DIR)    ´JP~CULTURE~TIPS´ 

   CHARTA~1      JP~SEZNAMKA     JP~VZKAZ    BUBBLES_BLOW/CZ: BUBLIFUK 

   HUMAN_RIGHTS_WORLD     "JP~AUDITOR"     PODANÉ_RUCE(JP~INFO) 

 JP~ALARM(1)    JP~ALARM(2)     ABCD4LIFE .org     JP~INFOS~12 

   UPOZORNĚNÍ_S_VAROVÁNÍM    KAMUFLÁŽ     FATAMORGÁNA.LIVE    KLIMA/CLIMATE  

  JP~RECEPTÁŘ_PRO_ZDRAVÍ     JP~WEBiNFO~PRO_ZDRAVÍ 

   JP~DOKUMENTY_KE_STAŽENÍ(*PDF, *JPG)

 Autor: JIŘÍ PELÍŠEK, POEZIE, A JINÉ CHARITATIVNÍ_TEXTY .. Email: ReHRcz@gmail.com  , Mobil:_739_513_541(HlasovýZáznamník)

..

>> JP~AUDITOR.org } .. } "MAT" >>

~~

KLASIKA_CZ.. : (NE)ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ, / KOMUNIKACE:

, ,POŠLI/POŠLETE MI TO MAILEM". 😉  COBY CESTA I CÍL . 

*~~*

~~

MOJE PÍSMO VE_ZDEJŠÍ JE ZÁROVEŇ VEDLE EDUKACE TAKÉ "POLITICKÝM PROGRAMEM, I TAK ZVANOU, NEUSTÁLE OMÍLANOU DŮCHODOVOU REFORMOU".

~~

Populární příspěvky z tohoto blogu

"PODANÉ RUCE" } TÉMATA } LIDSKÁ DŮSTOJNOST } ZDRAVÍ } UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI } ATD, ATP..INFO

UPOZORNĚNÍ S VAROVÁNÍM

"LIDÉ ČR".. "LIDE_ČR".. NEVÁHEJ, NESTŮJ, A POJĎ!